Як позбутися синця

Як позбутися синця? Синяк це, звичайно, не смертельно, але, тим не менш, не кожному захочеться чекати кілька тижнів, поки він сам пройде. До лікаря з такою дрібницею не підеш, тому потрібно знати кілька надійних способів, як позбутися від синців самостійно. Тут на допомогу приходять корисні поради наших бабусь і перевірені засоби народної медицини.

sinyakНайкраще постаратися відразу прийняти всі необхідні заходи для лікування цієї неестетично і болючою травми. Найефективнішим буде – докласти до потерпілого ділянці лід. Якщо льоду під рукою не виявилося, можна вийти з положення, скориставшись чим-небудь холодним (снігом, наприклад або вмістом морозильника).

Тепло теж хороший помічник у боротьбі з синцями, але його можна прикладати тільки через 24 години. Тому, що до цього часу синяк вже сформується, а тепло буде сприяти розширенню судин, що прискорить виведення рідини і кровоносних клітин з місця травми. Можна прикладати до гематоми грілку, робити гарячі ванночки або компреси на 20 хвилин по 3 рази на день.

Як позбутися синця

Популярним способом лікування синців є легка сіточка із слабкого розчину йоду на ніч. Йод швидко випаровується, тому вранці його на шкірі вже не буде.

Непоганими засобами можна назвати настоянки календули, редьки і петрушки, свіже листя подорожника, мати-й-мачухи і лопуха, лавандова олія (підходить для свіжих синців) і розмаринове масло (використовується для старих синців).

Для розсмоктування свіжих синців підійдуть свинцеві примочки. Свинцеву воду можна придбати в аптеці. Зверніть увагу, що цей спосіб тільки для свіжих гематом. Замість свинцевих примочок можна сміливо скористатися складеної кілька разів і змоченою водою газетою (вибирайте ті шматки паперу, де найбільше друкарської фарби). Це старий перевірений рецепт. Можете сміливо застосовувати.

Швидко позбутися синця на обличчі допоможе дуже відоме і дієве народний засіб – бодяга. Її можна купити в аптеці. Наносите даний склад на місце травми і залишайте на якийсь час. Рекомендується додавати в бодягу кілька крапель олії. Бодягу у вигляді порошку потрібно розводити в пропорції 2:1.

Одним з прекрасних засобів позбавлення від синців є звичайний оцет. Просто змочіть шматок чистої бавовняної тканини в оцті (оцет підійде будь-якого виду), прикладіть до хворого місця і м’яко масажуйте його в течії 30 хвилин 2 рази на день до тих пір, поки синець не пройде. Оцет прискорює процес розчинення крові скопилася в місці пошкодження

У цій статті були розглянуті самі прості і доступні методи, які допоможуть вам відповісти на питання – як позбутися синця. І ще один невеликий рада: бажано, щоб синяк як можна довше перебував вище тіла – якщо синець на нозі, то лежите на дивані, закинувши ноги вище на спинку дивана; якщо на руці – підніміть руку. Цей прийом допомагає відтоку крові з гематоми.