Як позбутися від болю в нирках

bil_nirkyБолі в нирках завжди наступають не вчасно . І не завжди у нас є час ходити по лікарях і проходити обстеження. У даній статті буде розказано, як без лікарів позбутися від болю в нирках.

Біль у попереку може нас наздогнати дуже несподівано і частіше в самий невідповідний момент. На роботі , в дорозі , та де завгодно . Поперек починає відніматися , неможливо сидіти на одному місці. Доводиться вставати і проходжуватися , аби тільки ця тягне біль нас залишила. Але ми можемо знати , що ми не застудилися , що не труїлися , не пили величезної кількості алкоголю і т. д. Тобто об’єктивних причин для захворювання нирок немає . Тому в принципі ніхто не поспішає до лікаря. А можливо , з багатьох причин і колись – завантаженість на роботі , знаходження у відрядженні і т. д. і т. п.

А поки у нас немає часу , можна полікуватися простими і ефективними народними засобами, які не забирають час і вже точно не завдають шкоди. У народній медицині є дуже простий і доступний рецепт приготування трав’яного чаю, який оздоровлює нирки. До того ж цей збір знімає запалення і прибирає спазми , тобто лікує і знеболювальні в якій – то мірі і надає сечогінний ефект , що очищає нирки. Тому потрібно бути готовим до частих походів в туалет. П’ється цей настій , як звичайний чай , можна навіть додавати в нього заварку . На смак – ароматний трав’яний чай. Коротше кажучи – рецепт для працюючих , які не мають вільного часу , людей , охочих лікуватися із задоволенням. Отже:

Настій від болю в нирках

Для приготування настою потрібно приготувати збір. Зайдіть в будь-яку аптеку і купіть там наступні збори: пустирник, мучниця, пелюстки волошки і корінь солодки. З цим проблем не повинно виникнути – трави продаються повсюдно. Потім змішайте 3 столових ложки мучниці і по одній столовій ложці пелюсток волошки, пустирника і кореня солодки. Все ретельно перемішайте. Візьміть 2 столові ложки отриманої суміші і заваріть 300 мл окропу. Дайте трохи настоятися і пийте теплим як чай. Пити його потрібно тричі на день , але можна і частіше – шкоди не буде. Цей збір можна брати з собою на роботу , в дорогу і пити чай і там.

За пару тижнів ви позбавитеся від болів в нирках. А коли у вас з’явиться час , сходіть до лікаря , здайте аналізи і почуйте від нього питання: – А навіщо ви прийшли? У вас нирки ідеальні для вашого віку.

Якщо у вас немає ніяких патологій, то лікуватися травами не тільки вигідно , але й корисно для всього організму з – за відсутності побічних ефектів. Для профілактики можна пити цей збір пару раз на місяць.