Як позбутися від каменів у нирках

nyrky_kameniЯк позбутися від каменів у нирках народними засобами? У цій статті описаний один дуже древній і ефективний рецепт безболісного позбавлення від каменів у нирках.

Крім каменів, цей метод позбавить вас ще й від кіст в нирках. Ні для кого не секрет, що офіційна медицина досить успішно бореться з каменями в нирках. Спочатку їх дроблять різними препаратами і потім отриманий пісок виходить з організму разом з сечею. Але в офіційному методі є кілька мінусів: дорого, боляче, побічні ефекти, потрібен час на відвідування лікарень.

У цій же статті буде описаний древній і перевірений рецепт позбавлення від каменів і кіст в нирках. Для цього вам знадобляться курячі шлунки, трава споришу, насіння льону. Тепер детальне приготування цього диво – засобу:

Внутрішню плывку курячих шлунків ретельно миємо, висушуємо і перемелює в кавомолці. На один стакан порошку додаємо 2 столові ложки перемеленої трави споришу (дуже поширена повсюдно трава) і 2 столові ложки подрібненого лляного насіння (продається в будь-якій аптеці). Все це потрібно ретельно перемішати і приймати за наступною схемою: 3 рази на день за 30 хвилин до їжі прийняти одну чайну ложку суміші і запити водою – курс 10 днів. Потім 10 днів перерва. Потім приймаємо 2 рази на день вранці і ввечері натщесерце по одній чайній ложці – курс 10 днів. Перерва 10 днів. Наступні 10 днів приймати тільки вранці натщесерце по одній чайній ложці. Це перший курс лікування.

Після 3 курсів у вас не залишиться жодного каменя в нирках. Ви навіть не помітите, як вони зникнуть. Перерва між курсами 2 – 3 тижні. Під час лікування необхідно виключити з раціону солон , гостре, алкоголь. Ліки абсолютно нешкідливі, а ефект дивовижний.

Рецепт доктора П. А. Попова “ядерцем по камінчику”:

Усередині будь-якої сливи є кісточка, а всередині кісточки є ядерце. Треба зібрати 20 ядерець і з’їсти їх. І так з’їдати по 20 ядерець 4 дні. Потім перерва 4 дні. І таких курсів потрібно зробити 4 – 5. Нападів більше не буде.