Як позбутися вошей

volosЯк позбутися вошей? Це питання все частіше постає у батьків, чиї діти повертаються з дитячих таборів, з відпочинку в селі у бабусі, де так багато вільного часу і мало нагляду над дітьми, де можна залізти куди завгодно, погладити або потискати будь-яку тварину і т. д. і т. п. У цій статті ви дізнаєтеся простий і дуже ефективний рецепт порятунку від вошей.

Від літа у нас може залишитися не один негативний “подарунок”. Але зараз ми поговоримо про найнеприємніше і мерзенному – про воші у дітей. Виявити їх можна через кілька днів або навіть тижнів після повернення дітей. Досить придивитися до дитини – не чеше він голову? Можливо дитина сама поскаржиться, що не може спати з-за нестерпного свербежу в голові. Розгорніть волосся у дитини і подивіться. Вошей і їхні яйця (гниди) ви ні з чим не сплутаєш.

Використовувати різні хімічні препарати, а простіше кажучи отрути , на дитині дуже небезпечно. Справа в тому , що деякі діти дуже різко реагують на хімічні запахи. Від гострих запахів може початися справжній напад задухи і розвинутися схильність до алергії. Тому до всяких пахучим речовинам необхідно ставитися з великою обережністю. Ні в якому разі не труїте вошей дихлофосом (так так , і таке зустрічається ), адже є дуже просте і м’який засіб , якого воші бояться як вогню.

Як позбутися вошей – рецепт:

Сходіть в аптеку і купіть масло реп’яха і евкаліпта, а ще запасіться листям евкаліпта. Змішайте 1 частина масла будяків з 2 частинами олії евкаліпта. Розчешіть волосся дитини і нанесіть на шкіру голови і волосся цю суміш. Потім щільно зав’яжіть голову рушником і велите просидіти так 2 години. Відразу скажу, що просидіти дитині буде нелегко – в голові почнеться справжня революція.

Тим часом приготуйте настій евкаліпта: двома літрами окропу залийте 100 г листя. Щільно закривши посуд, дайте настоятися 1 годину, потім процідіть.

Після двох годин мук дитини, змийте з голови масло. Голову мийте як звичайно, але врешті обов’язково вичешіть гребінцем всі яйця вошей з волосся. З першого разу, звичайно, не вдасться їх усі вичесати, але незабаром вони зникнуть. Наприкінці миття обполосніть волосся настоєм евкаліпта.

Якщо від паразитів потрібно позбутися дуже швидко – робіть цю процедуру двічі на день. Воші пропадуть менше ніж за тиждень. Але для повної гарантії виконайте ці процедури ще кілька днів. До речі ця процедура дуже корисна для волосся – вона зміцнює їх і робить блискучими.