Як проводити лікування забитих місць народними засобами

При пошкодженні м’яких тканин тіла, внаслідок падінь або ударів, відбувається розрив дрібних кровоносних судин, що призводить до виникнення гематом. Таку травму називають забоєм. При цьому видимих ​​пошкоджень шкіри, як правило, не спостерігається. Ушибам досить часто піддаються діти. Тому батькам необхідно знати найпростіші способи надання першої допомоги і вміти проводити лікування забитих місць народними засобами , щоб уникнути негативних наслідків після таких травм. 

Лікування забитих місць народними засобами

• При отриманні забиття, щоб уникнути утворення синця , потрібно якомога раніше докласти до ушкодженої ділянки тіла холодний компрес. Краще якщо це буде грілка з льодом або сильно охолодженою водою.

• Якщо такий грілки немає під рукою, використовувану для компресу тканину, яку потрібно якомога частіше змочувати у холодній воді, міняючи її в міру необхідності. За допомогою такого компресу вдається уникнути збільшення синця і зменшити набряклість забитого місця.

• Зняти набряк також допомагає прикладання свіжого листя капусти білокачанної. Ефект буде сильніше, якщо листя подрібнити в дрібну кашку, прикласти до удару і поверх замотати бинтом.

• ushibЛікування забитих місць народними засобами можна провести такий дуже дієвою сумішшю. Готуємо суміш з рослинної олії, 9-ти процентного оцту і прохолодної кип’яченої води. Необхідно змішати по столовій ложці зазначених інгредієнтів і намочивши в розчині м’яку тканину, прикласти її до хворого ділянці . Зверху компрес потрібно прикрити плівкою й пов’язати теплим шарфом. Буде потрібно кілька таких процедур, щоб звести наслідки від травми до мінімуму – зійде набряк і скупчення рідини.

• Гарячі ванни з насиченим розчином солі допоможуть позбутися від синців після забиття руки або ноги в короткий термін. Половину пачки солі розчиняють в 10 літрах гарячої води і опускають пошкоджену кінцівку в цей розчин на 40-60 хвилин. Детальніше читайте “ Лікування сіллю ”.

• Розтирання травмованого місця камфорним спиртом за рахунок зігріваючого ефекту також дозволить зняти запальний процес.

• Якщо є молоко, то компреси від забитих місць роблять з нього. Шматок тканини просочують в дуже гарячому молоці (наскільки можна терпіти), поверх целофан і теплий шарф. Такі компреси роблять цілий день, міняючи їх у міру охолодження.

• Якщо розмішати в літрі води пару чайних ложок оцтової есенції і змочивши в цьому розчині тканину, прикладати її до хворого ділянці, то двох днів подібних процедур цілком вистачить для того, щоб повністю позбутися від наслідків забитого місця.

• Тим, кому лікування забитих місць народними засобами , зазначеними вище, зазвичай не допомагає, можна порадити застосувати компрес з бодяги. Рецепт приготування настою бодяги дуже простий: потрібно подрібнену в порошок траву змішати з кип’яченою водою в пропорції 1:2. Отриману кашку наносять на марлю або м’яку тканину і накладають на забите місце. Дія такого компресу особливо ефективно в перші хвилини після травми і допоможе повністю уникнути виникнення синця.