Як вилікувати склероз

sklerozАтеросклероз – це захворювання, при якому стінки судин і артерій товщають і ущільнюються, у зв’язку з чим відбувається порушення кровопостачання органів. Закупорка судин відбувається так званими атеросклеротичними бляшками, що складаються з суміші жирів (головним є холестерин) і кальцію.

Лікування атеросклерозу народними засобами довело свою спроможність і допомогло багатьом людям. У цій статті буде розказано про один чудовий хвойний бальзам для лікування атеросклерозу народними засобами.

Цей бальзам дуже багатий різними вітамінами та іншими корисними речовинами і рекомендований не тільки хворим на атеросклероз, а й здоровим людям для профілактики можливих захворювань. Усуває запаморочення, шум у вухах, відновлює рухові функції після перенесеного інсульту з частковою паралізацією, відмічено позитивну дію при аденомі простати та інших ” чоловічих проблемах”.

Хвойні рослини, до яких відносяться сосна і модрина, на основі яких готується бальзам, відомі як лікарські з найдавніших часів. Вони містять багатий комплекс активних речовин: ароматичні масла та ефіри – фітонциди  біофлавоноїди, вітаміни, глікозиди, алкалоїди, терпени, смоляні кислоти. Серед цих речовин фахівці особливо виділяють вітаміноподібну речовину – дигідрокверцетин ( ДГК ) .

Наукові дослідження, що проводяться з вивчення лікувальних властивостей ДГК, показали, що ця речовина надзвичайно корисна і не має протипоказань, може використовуватися як основне або допоміжний засіб для лікування найрізноманітніших захворювань. ДГК розширює капілярні судини, збільшуючи їх еластичність, внаслідок чого поліпшується кровообіг і, як наслідок  він сприяє зниженню кров’яного тиску, виведенню шлаків, поліпшення харчування органів. Все це сприяє посиленню імунних сил організму, виведенню вільних радикалів (оксидантів), зменшує прояви алергічних реакцій , покращує обмін речовин , підвищує фізичну і розумову активність.

Такі чудові властивості ДГК дозволили рекомендувати цей препарат для профілактики і лікування атеросклерозу народними засобами , а також при ішемічній хворобі серця , гіпертонії , постінфарктних і постінсультних станах, гепатитах, захворювань органів шлунково-кишкового тракту, простатиті , аденомі передміхурової залози , органів дихання.

Лікування атеросклерозу народними засобами

Рецепт цього бальзаму – квасу простий. Необхідно заготовити кору одно- дворічних гілок сосни разом з хвоєю і (або) гілки модрини , теж разом з голками . Заготівлю ведуть з весни до осені , але найкраще збирати в кінці літа. Зібрану сировину дрібно робиться і висушується в добре провітрюваному приміщенні в тіні. Ще знадобиться мідно – срібна вода:

- Мідний дріт 15 см прожарити на вогні, щоб прибрати невидиму плівку, обмотати їй срібну ложку 925- ї проби і опустити в банку з водою. Настояти 1 добу.

Для приготування хвойного бальзаму, знадобиться 3 літри цієї води, доведеної до кипіння. 3 склянки хвойного сировини заливають киплячою водою, додають півсклянки цукру або меду і дають охолонути. Потім у цю банку додають 1 – 2 столових ложки пекарських дріжджів і дають бродити добу. Потім проціджують і розливають по пляшках. Зберігають у холодильнику.

Завдяки дріжджам , в цьому бальзамі – квасі міститься невелика кількість спирту, завдяки чому природний дигідрокверцетин переходить в розчинну форму і легко засвоюється організмом. Крім цього, в результаті бродіння з’являються нові корисні речовини, такі як вітаміни РР і групи В.

П’ють цей приємний на смак квас – бальзам по одній склянці щодня під час їжі 1 – 3 рази на день. Лікування атеросклерозу народними засобами починає відбуватися приблизно через місяць – два після регулярного застосування.