Як вилікувати виразку шлунка

yazva_shlunkaЯк вилікувати виразку шлунка народними засобами було детально описано в статті раніше. З нею можна ознайомитися тут. У цій статті буде розказано, як можна вилікуватися від великої виразки шлунка при підвищеній кислотності шлункового соку.

Для цього знадобиться цілюща сироватка з медом і яйцями. На 3 літри сироватки з кислого кімнатної температури , отриманої з сільського молока , буде потрібно 600 грам хорошого меду і 3 сирих сільських яйця у білій шкаралупі. Змішайте в банку сироватку з медом і обережно опустіть туди яйця. Поставте цю банку на 8 днів в кухонний стіл , прикривши марлею , кришкою не закривайте його.

Потім зніміть цвіль, вийміть яйця. Якщо шкаралупа розчинилася , зніміть плівку з яєць і викиньте, а вміст злийте в ту ж сироватку. Ретельно розмішайте і процідіть. Якщо ж шкаралупа повному обсязі розчинилася , то дайте сироватці постояти ще пару днів. Після проціджування , банку закрийте капроновою кришкою і поставте в холодильник.

Як вилікувати виразку шлунка

З вечора налийте в кухоль 120 грам настою і залиште при кімнатній температурі. Вранці за 20 хвилин до їжі випийте 40 грам цього засобу , потім перед обідом і вечерею. Коли вип’єте всю цю банку – приблизно 3 літри , зробіть на 10 днів перерву. А за цей час приготуйте собі наступну банку.

З початку лікування перші три дні після вживання ліків хвилин 15 будете відчувати сильне печіння . Слід потерпіти – через 3 – 4 дні все пройде.

Залежно від розмірів виразки шлунка , знадобитися пропити від 3 банок цієї цілющої сироватки. Під час лікування не можна вживати алкоголь і необхідно дотримуватися дієти. Після завершення 3 курсів перевірте у лікаря . Цю сироватку можна застосовувати і для профілактики виразки шлунка – не обов’язково готувати 3 літри , можна і 1 літр.